Kaip veikia elektra?

Nepaisant to, kad nelabai suprantame elektrą, dauguma iš mūsų yra nustebę, kai suvokiame jos galią ir paplitimą. Elektra yra aplink mus. Be bėgimo per mūsų namų laidus, tai yra debesyse danguje, statiškose kibirkštyse flanelinėse pižamos kelnėse ir net bėgime per kūną širdyje, smegenyse ir nervų sistemose.

Elektra yra energijos forma, kurią sukelia tos mažos, neigiamai įkrautos dalelės, žinomos kaip elektronai.

Dauguma to, ką matome ir naudojame kasdieniame gyvenime, o tai daro įtaką mūsų sveikatai, siejasi su elektra …

Technician servicing the gas boiler for hot water and heating

Tokie dalykai kaip televizorius, žvakės, viryklės, lengvesnės už orą ar kaitrinės lemputės, taip pat lempos naudoja elektrą.

Yra dviejų tipų elektros laidai. Vienas susidaro, kai elektros grandinė yra baigta atvirkščiai, kai neigiamai įkrautos dalelės ateina iš viršaus ir jungiamoji viela iš apačios.

Kitas elektros laidų tipas yra tada, kai viršus jungiasi prie dugno per niekieno grandinę. Viskas yra nesunku, geras elektrikas gali viska sujungt.

Kabeliai ir laidai pagaminti iš daugybės skirtingų medžiagų. Kabeliai dažniausiai gaminami iš plieno arba kabelio. Vielą sudaro daugybė skirtingų medžiagų, įskaitant varį, žalvarį, aliuminį ir plieną, tačiau tuo neapsiribojant.

Aš gyvenu netoli Teksaso apygardos rajono, ir anksčiau tai buvo nemažai pramonės objektų.

Vieną dieną pastebėjau, kad nusileidus dideliam, raudonam namui, liko tik maitinimo kabelio liekanos, įmerktos į ką tik iškastą žemę, jos kabelių laidai vis dar kyšo kaip suvenyras iš Antrojo pasaulinio karo.

Kur gi visi tie laidai dingo?

Labiausiai sukrėtė tai, kad atradau, jog namas buvo kažkur šalia golfo aikštyno.

Antkapiai griūva patys. Kodėl nusiminusi PID gema, nežinoma. Žinoma, kad tai yra ir akivaizdu, kad tai mažiausiai svarbu. Labai mažai tikėtina, kad pastatėme namą tiesiai ant kalvos su tinkama drenažo sistema.

Televizorius buvo tiesiog puikus.

Kremavimo kamera buvo pasirinkta asmeniškai, atsižvelgiant į vietos prieinamumą ir krosnių normą šioje srityje. Galbūt per kelerius metus buvo pastatyta daug didesnė krosnis, kuri vėliau buvo padėta.

Šią savaitę vėjas nebuvo labai bendradarbiaujantis, bet vis tiek jis išnyko savaime.

Gerai pažįstamas filmas kaip tik buvo rodomas viename iš mūsų kabelinės televizijos kanalų. Tai mums suteikė didžiulį komfortą, nes netikėtumas buvo atidėtas kelioms dienoms. Ir tada nutrūko maitinimas.

Tai man parodė, koks svarbus buvo mano pačios asmeninis tikėjimas.

Tada kažkas atėjo ir sutvarkė maitinimo šaltinį, tačiau sužinojo, kad jie netyčia įtraukė kompresorių į visą projektą.